Pronájem bytů v Břeclavi

Byty Prostějov

Výhodný nájem v bytech 1+kk a 2+kk

Pojďte bydlet na luka

0
bytů 1+kk
0
bytů 2+kk

Bezbariérový výtah

Energetická třída „B“ (velmi úsporná)

Všechny byty mají připravená připojení na WIFI a TV

Domy na lukách v Břeclavi

Areál Na Lukách je umístěn na okraji města Břeclavi, rozprostírá se na ploše necelých 15 000 m². Skládá se ze tří bezbariérových čtyřpodlažních bytových domů s výtahem. 

byty

67 bytů 1+kk s balkonem o výměře 38 m²

Za vstupními dveřmi je menší předsíň o výměře 5,15 m². Z předsíně je vstup do koupelny o výměře od 4,50 m² a  obývacího pokoje o výměře 22,55 m². V obývacím pokoji je francouzské okno, které slouží jako vstup na balkon. Součástí bytu je kóje přímo na patře.

70 bytů 2+kk s balkonem o výměře 60 až 65 m²

Za vstupními dveřmi je menší předsíň o výměře 8,25 m². Z předsíně je vstup do koupelny o výměře od 5,15 m² a  obývacího pokoje o výměře 27,50 m². Z obývacího pokoje je vstup do ložnice o výměře 14, 35 m². V obývacím pokoji je francouzské okno, které slouží jako vstup na balkon. 

vybavení bytŮ

Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči. Koupelna je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem, toaletou a připojením na pračku. Okna v pokojích jsou chráněna okenními žaluziemi. Veškeré materiály použité v bytech (dveře, obklady, podlahy) jsou vysoké kvality a splňují moderní standardy.

Součástí všech bytů je balkón a uzamykatelná kóje (obdoba sklepní kóje) na chodbě před bytem. U rohových bytů 2+kk je místo kóje na chodbě totožný prostor přímo v bytě s možností připojení pračky.

Některé z bytů jsou byty upravitelné a mohou být užívány osobami s omezenou schopností pohybu (vozíčkáři).

Všechny byty mají připravená připojení na WIFI a TV.

Provozní náklady

Budovy jsou konstruovány podle nejmodernějších technických norem a mají osvědčení energetické třídy „B“ (velmi úsporná), což zaručuje minimální tepelné ztráty a levné vytápění.

V každé budově je samostatná plynová kotelna, takže nájemníci nebudou závislí na cenách teplovodních rozvodů městského dodavatele.

Parkování zdarma

Součástí areálu jsou dostatečné parkovací kapacity. Parkování nebude zpoplatněno.

Volný čas

Aktivní využití volného času považují psychologové za základní předpoklad udržení fyzické i psychické kondice.

Orchestr

Adresa areálu

Na Valtické

691 41 Břeclav

Adresa provozovatele

Na lukách, s.r.o.

Jundrovská 1035/33, 

624 00 Brno-Komín

tel.: +420 778 007 002

Kontaktujte nás

Copyright 2019 © All rights Reserved.