Volný čas

Koncerty, výstavy, kavárny, sportovní areály

Věříme, že si najdete své oblíbené trasy na procházky a výlety jak do přírody, tak do města, či ta sportem. Pěšky nebo na kole. V blízkosti areálu je mnoho cyklostezek, turistických cestiček i sportovních areálů, stačí jen vyrazit.

V Prostějově je i mnoho dalších zajímavostí, například pěkná botanická zahrada, několik historických památek a také spousta hospůdek, pivnic a kaváren, kde si každý vybere podle svého. A ani do Olomouce, kulturního centra kraje s krásnými parky a plné gotických a barokních památek, to není daleko.

Pokud vás láká kultura, tak máte možnost navštěvovat divadlo, které je umístěné v krásné secesní budově. Je také možnost si zajít do kina, do nejrůznějších zájmových klubů či na koncerty.

Kdo dává přednost přírodě, může se vypravit do lesoparku Hloučela nebo na malebnou Plumlovskou přehradu, či navštívit turisticky atraktivní oblast Drahanské vysočiny. Navazující cyklostezky i turistické trasy jsou v blízkosti.

A pro ty, kteří si nebudou chtít vyjít daleko, je k dispozici park s lavičkami přímo v areálu, kde si mohou posedět a odpočinout s přáteli ve stínu stromů.

Adresa areálu

Na Lukách

796 04 Prostějov

 

Adresa provozovatele

Na lukách, s.r.o.

Jundrovská 1035/33, 

624 00 Brno-Komín

tel.: +420 778 200 600

Kontaktujte nás

Copyright 2019 © All rights Reserved.